Головна    Новини    Фотогалерея    Відео    Контакти   
  Електронні бібліотеки
  ЗНО-2019
    ДПА у формі ЗНО з математики
    ДПА у формі ЗНО з укр. мови(літ.)
    Інформація про ЗНО для батьків
    Пробне ЗНО-2019
  Навчальні матеріали для педагогів
  Навчальні матеріали для учнів
  Про нас
    Державні закупівлі
    Історія
    Напрямки роботи
  ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
  Навчальна діяльність
    Наукова діяльність
    Міжнародні проекти
    Науково-дослідна робота
  Виховна робота
    Система виховної роботи
      Національно-патріотичне виховання
    Правове виховання
  Досягнення колективу
    Досягнення членів педколективу
    Учнівські конкурси, ігри, олімпіади
  Культура і спорт
  Абітурієнтам
    Професії
      Професійні конкурси
      Співпробітництво та профорієнтаційна робота
    Вимоги по професіях
    Документи для вступу
    Медичні документи
    Питання для співбесіди
  Курсова підготовка
  Учням
    Правила
  Робота з батькам
  Як нас знайти


НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА СПІЛЬНО З ІНСТИТУТОМ ПТО НАПН УКРАЇНИ Директор Інституту ПТО НАПН України Радкевич В.О.,  доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, відзначила роботу колективу училища і нагородила грамотою  за активну участь у дослідно-експериментальній роботі з проблем створення і застосування інноваційних технологій навчання майбутніх фахівців сфери торгівлі та технологій харчування.


 Згідно наказу МОН України №424 від 09.04.2015 року  училищу надано статус експериментального професійно-технічного навчального закладу Всеукраїнського рівня, на базі якого забезпечено проведення дослідно-експериментальної роботи на тему: «Створення інформаційно-освітнього середовища у ПТНЗ торгівлі та технологій харчування».


 УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ
Науково-методичної ради з питань освіти МОН України
01 лютого 2017 року відбулось засідання комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України про хід і результати інноваційної освітньої діяльності Всеукраїнського рівня. захід проходив під головуванням Нічкало Н.Г., академіка-секретаря НАПН України.  В засіданні взяли участь представники МОН України, Департаменту професійно-технічної освіти, Інституту професійно-технічної освіти НАПН Укораїни, Інституту модернізації змісту освіти НАПН України, науковці. До участі у роботі комісії з презентацією підсумків дослідно-експериментальної роботи були запрошені представники робочої групи ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування».
Директор ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» Л.Є.Висоцька успішно захистила результати II етапу дослідно-експериментальнолї роботи  на тему:«Створення інформаційно-освітнього середовища у професійно-технічному  навчальному закладі торгівлі та технологій харчування»
.


II  етап наково-дослідної роботи

14-15 листопада 2016 року на базі ДНЗ "ОВПУТТХ" проходив науково-практичний семінар на тему:  "Створення та використання інформаційно-освітнього середовища у ПТНЗ торгівлі та технологій харчування", який проводили науковці ІПТО НАПН України. В семінарі проймали участь близько 50 представників.
У вітальному слові до учасників семінару директор ДНЗ "ОВПУТТХ" Людмила Висоцька зазначила, що ДНЗ"Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування", розвиваючих згідно  з філософією науково-навчально-виробничого комплексу, в напрямках своєї діяльності спирається на ІК-технології.
У експериментально-дослідній роботі на тему: "Створення інформаційного освітнього середовища ПТНЗ торгівлі  та технологій харчування". яку проводить колектив училища під керівництвом ІПТО НАПН України, є пріоритетом  розвитку училища. Людмила Висоцька подякувала представникам ІПТО НАПН України за допомогу у роботі колективу  училища і висловила сподівання на її плідне продовження.
Під час семінару учасники обговорили нові підходи до формування інформаційно-освітнього середовища ПТНЗ торгівлі  та технологій харчування", прийняли участь у тренінгу "Підготовка до створення та використання Е-підручників,  як сучасної складової інформаційно-освітнього середовища", вебінарі "Звіт по тренінгу "Розробка електронного  контенту для використання у системі дистанційного навчання e-learning.org.ua"".
Віцдвідання музею училища Знайомство з книжковим фондом бібіліотеки  Огляд актової зали Робота в залі для конференцій

I етап наково-дослідної роботи

Зустріч групи провідних фахівців ІПТО НАПН України з директором училища Висоцькою Л.Є

Обговорення плану
проведення семінару-практикуму
Зустріч
з  колективом
 училища
4, 5 вересня 2015 року в училищі відбувся семінар-практикум на тему: «Створення інформаційно-освівтнього середовища в ПТНЗ", який проводили провідні науковці Інституту професійно-технічної освіти Національної Академії Наук України: Карташова Л.А.,доктор педагогічних наук, професор,  Гуралюк А.Г., кандидат педагогічних наук, Базилюк О.В., кандидат педагогічних наук, Бойченко О.А., старший науковий співробітник.

Виступ керівника науково-дослідної роботи
Карташової Л.А.,
доктора педагогічних наук, професора

Виступ Гуралюка А.Г., кандидата
педагогічних
наук

Виступ Базилюка О.В,
кандидата
педагогічних
наук

Пленарне засідання

В рамках семінару були розглянуті напрямки дослідно-експериментальної роботи:

-  забезпечення якості професійного навчання;

-  створення інформаційно-освітнього середовища
  у ПТНЗ;

         - впровадження дистанційного навчання.

Директор училища Висоцька Л.Є. вітає учасників семінару

Практична частина
семінару-практикуму
Підведення підсумків
роботи семінару-практикуму

Ззнайомство гостей з
книжковим фондом
бібліотеки училища

Гостей вітають учасники
гурту "Червона калина"
  24 листопада 2015 року відбулось засідання круглого столу на тему: "Cтворення інформаційно-освітнього середовища для професійно-технічних навчальних закладів торгівлі та технологій харчування" 
 
  ПОСИЛАННЯ
   
   
   
  ІПТО МОН УКраїни   Проесійно-освітній портал