Головна    Новини    Фотогалерея    Відео    Контакти   
  ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
    Джерела інформації для дистанційного навчання
  Електронні бібліотеки
  Навчальні матеріали для педагогів
  Навчальні матеріали для учнів
  Про нас
    Державні закупівлі
    Історія
    Напрямки роботи
  ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
    Діяльність в умовах карантину(COVID-19)
    Оголошення
  Навчальна діяльність
    Наукова діяльність
    Міжнародні проекти
    Науково-дослідна робота
  Виховна робота
    Система виховної роботи
      Національно-патріотичне виховання
    "СОКІЛ"("ДЖУРА")
    Правове виховання
    Протидія булінгу
  Досягнення колективу
    Досягнення членів педколективу
    Робота з обдарованими учнями
  Культура і спорт
  Абітурієнтам
    Професії
      Професійні конкурси
      Співпробітництво та профорієнтаційна робота
    Вимоги по професіях
    Умови вступу
    Документи для вступу
    Медичні документи
    Питання для співбесіди
  Курсова підготовка
  Учням
    Правила
  Робота з батькам
  Як нас знайти

ІСТОРІЯ

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» має давню історію, яка починається з 1924 р. коли була створена Школа торгово-кулінарного учнівства, де набувалися професії торгово-кулінарного профілю. Школа торгово-кулінарного учнівства м.Одеси реорганізована в Одеське професійне торгово-кулінарне училище у 1967 р.

У 1985 році на базі училища було створено два самостійні професійно-технічні навчальні заклади : Одеське професійне кулінарне училище (ПТУ №18) та Одеське професійне торгове училище (ПТУ №6).

У 1992 році пройшла реорганізація двох навчальних закладів: ПТУ №6 і ПТУ №18 у Професійно-технічне училище №54, у якому було створено два відділення: торгове та кулінарне. У 1999 році ПТУ №54 почало здійснювати загальноосвітню підготовку учнів.

У 2002 році ПТУ № 54 реорганізовано у Вище професійне училище №54, в якому розпочалася підготовка молодших спеціалістів за 2 спеціальностями: «Технологія харчування», «Комерційна діяльність».

На базі Вищого професійного училища №54 м. Одеси у 2003 році створено Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування (ОВПУТТХ).

Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування перейменовано на Державний професійно-технічний навчальний заклад "Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування" на підставі наказу Міністерства освіти і науки України №599 від 19.10.2005 року по теперішній час.

З 2004 року училище стало членом Обласної Одеської асоціації працівників підприємств харчування і торгівлі, членом асоціації кулінарів України - з 2005 року.